ALYANS YAZILIM

Bilgisayarınızdaki Extra Güç

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Ana Sayfa

ALİM - Windows

Çok uzun süren bir çalışmanın ardından sizlere yeni bir ürün sunuyoruz. Yeni ürünümüz ile masaüstü bilgisayar kullanım alışkanlıklarınızla cep telefonu yada tabletinizdeki ÂLİM - İleri Muhasebe Sistemi'nin bilgilerini kullanmanızı sağladık.

Web sayfamızdan indirebileceğiniz ÂLİM - Windows uygulaması ile mobil cihazınıza bağlanabilirsiniz. Kendi kablosuz ağınızı kullanarak yapacağınız bağlantı ile mobil cihazınızdaki bilgileri görebilirsiniz veya lazer ya da mürekkepli yazıcınızdan yazdırabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmeniz için uygulamamız sizlere

ÜCRETSİZ olarak sunulmuştur.

Yine aynı programla mobil cihazdaki bilgileri düzenleyebilir, ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Bu işlemler için ÂLİM - Windows uygulamasını mobil cihazınıza lisanslamanız gerekmektedir. Lisanslama işleminin nasıl yapılacağına dair açıklamalar program içinde yapılmıştır.

Lisanslama işlemi için küçük bir ücret talebimiz olacak. Sizinde takdir edeceğiniz üzerine, yazılım geliştirmesi zor ve maliyetli bir iş. Biz Android işletim sistemi üzerinde hazırladığımız programımızı sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştirmeye ve ücretsiz sunmaya devam ediyoruz. Sonradan hazırladığımız bu programla çalışmalarınızı sadece mobil cihaz üzerinde sınırlamayıp masaüstü kullanım alışkanlıklarınızı da devam ettirmeyi sağladık. Lisans satın almak zorunda değilsiniz. Eskiden olduğu gibi mobil cihazınızdan kullanmaya, Windows üzerinden çıktılarınızı almaya devam edebilirsiniz. Bize yapacağınız küçücük bir ödeme bizlere destek olacak, yeni ürünler hazırlamamız için gerekli olan kaynağı sağlayacaktır.

Biz ticari endişeler olmadan bu işe başladık ve devam edeceğiz. Sizin de desteğinizi yanımızda görmek bizleri sevindirecektir.

Saygılarımızla,

 


cw7logo
firebirdlogo
UbuntuLogo

Oturum Aç