ALYANS YAZILIM

Bilgisayarınızdaki Extra Güç

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Ana Sayfa Kurumsal

Alyans Yazılım

TANITIM

Ayans yazılım ürünleri, küçük, orta, büyük ölçekli işyerlerinin ön muhasebe ve resmi muhasebesini tutabileceği kullanıcı dostu, gelişmiş programlardır.

Uzun araştırma-geliştirme (arge) süreçlerinden sonra ortaya çıkarılan ürünler, kullanıcı istekleri dikkate alınarak, iş ortamında karşılaşılan ihtiyaçların karşılanmasında veya zorlukların aşılmasında kolalık sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Tüm ürünlerimiz taban olarak aynı modüllerden oluşturulmuştur. Aralarındaki farklılıklar lisanslama ile ilgilidir. Bir ürün ile çalışmaya başladığınızda, diğer ürünleri de öğrenmiş kadar bilgi sahibi olursunuz. Tamamen kullanıcı dostu olarak hazırlanan modüller, kullanıcıyı yönlendiren görsel tasarımı, sihirbazlar, ürünlerle birlikte gelen yardım belgeleri, internetten sağlanan destek belgeleri ile çok kolay ve hızlı şekilde öğrenilebilir. Muhasebenin temel kuralları her yerde aynı olduğundan, daha önce ticari yazılım kullanma tecrübesine sahip kullanıcılar, yazılım eğitimine dahi ihityaç duymadan kullanmaya başlayabilirler.

Yazılım, internet bağlantısını kullanarak, yeni sürüm çıktığında, otomatik olarak güncelleme yapabilmektedir. Ayrıca rapor tasarımlarını ve yedek dosyalarınızı da internet kullarak gönderip alabilirsiniz.

 


cw7logo
firebirdlogo
UbuntuLogo

Oturum Aç