ALYANS YAZILIM

Bilgisayarınızdaki Extra Güç

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Ana Sayfa Paketler

Programlarımız

Muhasebe7™ programı modüler olarak tasarlanmıştır. Tüm modüller birbirleri ile uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre bu modüller biraraya getirilerek program paketleri oluşturulmuştur. Size uygun olan paketi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla modüle ihtiyacınız olduğunda, gerekli pakete çok kolay bir şekilde geçiş yaparak, daha önce girdiğiniz bilgilerle çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Muhasebe7™ Paketleri

Ürün Adı Modüller Açıklamalar
Muhasebe7 - Free detaylibilgi Stok, Cari, Fatura, Kasa, Banka Mal ve hizmet alım satımı ile uğraşan, Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılayacak, Ürünlerimizin kalitesini ve kolaylığını tanıtması amacıyla hazırlanmış ücretsiz bir pakettir.
Muhasebe7 - Ekonomic detaylibilgi +Sipariş Ticaret hacminin artması ile birlikte alınan/verilen sipariş işlemlerini yönetebilecekleri pakettir. Free Pakete ilave olarak Sipariş Modülü vardır. Sipariş takibi yapan işyerleri için tasarlanmıştır.
Muhasebe7 - Standart detaylibilgi +Çek/Senet, Taksitli Satış, Personel Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe işlemlerini yönetebilecekleri bir pakettir. Ön muhasebe işlemlerinin yanında, Personel hesap takibi, Çek/Senet işlemleri, taksitli satış yapan işyerleri için tasarlanmıştır.
Muhasebe7 - Professional detaylibilgi +Muhasebe, Üretim Orta ve büyük ölçekli işletmelerin hem ön muhasebe hem de resmi muhasebe işlemlerini yönetebilecekleri geniş ve kapsamlı pakettir. Standat Pakete ilave olarak Üretim ve Muhasebe Modülleri vardır. Ticari işlemleri yoğun, büyüme ve kurumsallaşma hedefli, Üretim yapan işyerleri için tasarlanmıştır.
Muhasebe7 - Enterprise detaylibilgi +B2B, B2C Büyük ölçekli işletmelerde Kurumsal muhasebe sistemi ve Web destekli, B2B, B2C işlemleri yapan, konsolide raporların izlenmesini sağlayacak en geniş pakettir.


 

Sektörel Çözümler

Ürün Adı Açıklamalar
Kredi Kartı Tahsilat (Sanal POS) Taksitli satış yapan işyerlerinin sanal pos ile tahsilat yapması için geliştirilmiştir
Oda Üye Yönetimi Esnaf odası, Meslek odası gibi üyelik sistemi ile çalışan kuruluşlar için geliştirilmiştir.
Öğrenci/Personel Servis Yönetimi Öğrenci veya Personel Taşımacılığı yapan İşyerleri için geliştirilmiştir
Teknik Servis Yönetimi Bakım, onarım ve Teknik servis hizmetleri yapan işyerleri için geliştirilmiştir


DOS Programları (Geliştirme Hizmeti Sona Ermiştir)
Ürün Adı Açıklaması
Kale Esnaf odaları üye takip programı
KY3 : Perakende Kuyumculuk ön muhasebe sistemi
Merci : Mercedes-Benz oto servisleri için ön muhasebe sistemi
TE : Stok, Cari, Fatura modüllerinden oluşan ön muhasebe sistemi

 


cw7logo
firebirdlogo
UbuntuLogo

Oturum Aç